Oferty pracy

Oferty pracy

Grupa Kapitałowa Specjał swą pozycję i renomę zawdzięcza przede wszystkim znakomitym pracownikom. Od samego początku swej aktywności na rynku polskim staramy się budować zgrany i wykwalifikowany zespół pracowników. Obecnie zatrudniamy już ponad 4000 osób, a z uwagi na to, że nasza działalność nieustannie się rozwija, wciąż poszukujemy nowych kandydatów, którzy zechcą podjąć współpracę z nami. Wszystkim chętnym oferujemy jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej naszej firmy oraz przede wszystkim pracę w stabilnej i wiarygodnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym, handlowym i usługowym. Zobacz przygotowane przez nas oferty pracy i wybierz coś dla siebie! Przekonaj się, że nie jesteśmy gołosłowni!

Opinie pracowników

Opinie pracowników

Obowiązkiem każdego nowoczesnego i odpowiedzialnego przedsiębiorcy jest stworzenie znakomitej atmosfery oraz doskonałych warunków pracy, które pozwolą wszystkim pracownikom osiągnąć satysfakcję z wykonywanego zawodu. Bardzo ważna jest dla nas właściwa komunikacja z personelem. Staramy się wsłuchiwać w głos naszych pracowników i reagować na ich ewentualne wątpliwości, sugestie czy poglądy tak, aby działalność przedsiębiorstwa rozwijała się nadal w dobrym kierunku. Podziel się z nami swoją opinią. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany(-a), czy u nas pracować, czy też nie, zapoznaj się z opiniami innych pracowników, a przekonasz się, że warto podjąć z nami współpracę!

Aplikuj

Aplikuj

Szukamy osób pełnych energii, pasji i zaangażowania, głodnych ciągłego zdobywania nowej wiedzy. Budujemy zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, do którego i Ty możesz dołączyć. Dzięki nam zyskasz świetną pracę, perspektywiczną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz doskonałe warunki materialne w solidnej i prężnie rozwijającej się firmie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ze strony naszych pracowników – jeśli więc kreatywność to Twoja mocna strona, to nie wahaj się jej użyć i dołącz do nas! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i złożysz dokumenty aplikacyjne na jedną z wybranych przez Ciebie ofert zatrudnienia. Zmień swoje dotychczasowe życie! Aplikuj już teraz!

Kariera w Specjał

Kariera w Specjał

Naszą największą wartością jest silna i stabilna pozycja na rynku, czego dowodem są liczne nagrody, jakie otrzymujemy oraz wysokie miejsca zajmowane przez GK Specjał w rankingach sporządzanych przez najpoczytniejsze periodyki w naszym kraju. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce nie przestajemy tworzyć nowych miejsc pracy, mimo niekiedy trudnej sytuacji na rynku. Podejmując pracę u nas, stajesz się częścią zespołu, zyskując przy tym pewnego i solidnego pracodawcę oraz partnera. Jako firma, dajemy naszym pracownikom poczucie stabilności materialnej, szansę rozwoju zawodowego i spełnienia osobistego, a także możliwość patrzenia w przyszłość bez żadnych obaw. Nie wahaj się zatem do nas dołączyć! Przekonaj się, że możemy spełnić Twoje oczekiwania zawodowe!

Copyright © 2013 - Pracawspecjal.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone