Opinie pracowników

Opinie pracowników
 1. W dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o pracę, szczególnie osobom w moim wieku i z małym stażem. Niedawno skończyłam 50 lat i przez dłuższy okres czasu pozostawałam bez pracy i stałego źródła dochodu. Składając dokumenty do firmy Specjał nie liczyłam na cuda, a tym bardziej na znalezienie pracy. Obecnie jestem zatrudniona jako fakturzystka i jestem bardzo zadowolona. Warunki są bardzo dobre zarówno pod względem finansowym, jak i samego stanowiska pracy. Zatrudnienie się w tej firmie pozwoliło mi znów uwierzyć w siebie i wyjść do ludzi. Zachęcam wszystkich, aby spróbowali i złożyli dokumenty. Losowi trzeba zawsze trochę pomóc. Pozdrawiam.

  Ela, Rzeszów
 2. Pracuje od dwóch lat dla GK Specjał, jako przedstawiciel handlowy na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Co sobie cenie w tej akurat pracy? Świetne warunki materialne, możliwość rozwoju dzięki dużej liczbie specjalistycznych szkoleń, a poza tym lubię podróżować i rozmawiać z ludźmi, sprawia mi to chyba największą frajdę, a dzięki pracy dla GK Specjał mogę to robić.

  Michał, Lubin
 3. Jak na dzisiejsze czasy to warunki pracy jakie mam w firmie Specjał są bardzo dobre. Atmosfera jest równie dobra i pracuje się tam z wielka przyjemnością.

  Magda, Warszawa
 4. Specjał oferuje mi godną pracę za dobre wynagrodzenia.Pomaga w rozwoju dzięki odpowiednim szkoleniom,jak i zapewnia bezpieczne warunki pracy.Zachęcam do składania odpowiednich dokumentów ,może i ty dołączysz do naszej grupy :).

 5. Jestem bardzo zadowolony z pracy w Specjale 🙂 Jest to spółka, która dojrzale i poważnie podchodzi do swoich pracowników i umożliwia im rozwój. Polecam każdemu, kto szuka pracy!

 6. Jestem zadowolony, że tu trafiłem. Nie żałuję, że aplikowałem. W końcu dobrze zarabiam. Mam niezłą robotę, nie spodziewałem się aż takich korzyści.

 7. Ja pracuję od niedawna, ale bardzo mi się podoba. Specjał to porządna firma i dobrze traktuje swoich pracowników. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera!

 8. Właśnie aplikowałem, mam nadzieje że się uda i że Wasze opinie są szczere. Ania czym się zajmujesz? Trudno było znaleźć pracę?

 9. Wiadomo…jeżeli szukasz pracy to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wygląda rynek…ja teraz zajmuję się księgowością, pracuję w zawodzie dzięki Specjałowi. Szczerze polecam i trzymam kciuki 🙂

 10. Dzięki! Złożyłem aplikację na stanowisko kierownika magazynu. Zobaczymy co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli 😉

 11. Specjał zaoferował mi bardzo dobre warunki pracy. Polecam na prawdę każdemu kto tu trafił!

  Piotrek, Rzeszów
 12. orientuje sie moze ktos czy specjal organizuje jakies szkolenia dla osob bez pracy?

 13. najlepiej sprawdzać na stronie, można też zadzwonić- nawet tutaj jest gdzies podany kontakt

 14. z tego co mi wiadomo to GK specjal organizuje staże, jakis czas temu sam z czegos takiego korzystalem, a potem udalo mi sie przedluzyc umowe i pracuje do dzisiaj 🙂

 15. tak jak piszą poprzednicy- najlepiej będzie zadzwonić. Ja natomiast chciałam wystawić pozytywną opinię samej grupie- bo to właśnie na tej stronie znalazłam pracę jako konsultatnt ds finansowych. Polecam serdecznie.

  Ewelina, Jasionka
 16. wiadomo, że w dzisiejszych czasach niełatwo o pracę, dlatego ludzie już chyba przestali jej szukać przez Urząd Pracy i chcą znalexć na własną rekę a wiadomo, ze najprościej przez Internet. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Gdybym się ogądał nie wiadomo na kogo, rejestrował w bezrobociu to straciłbym tylko czas. Teraz pracuję od pół roku, a pracę znalazłem tutaj, Pozdrawiam wszystkcih

  Adam, Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Kontakt

Sebastian Katlewski
Kierownik ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
e-mail: sebastian.katlewski@specjal.com.pl
Tel. kom. 785 070 282

Adresy rekrutacyjne:
e-mail: rekrutacja@specjal.com.pl
e-mail: rekrutacja@nasz-sklep.pl

Adres siedziby głównej:
PPHU „Specjał” Sp. z o.o.
00-175 Warszawa, ul. Jana Pawła II 80 lok. 5
tel.: 22 637 30 36, 603 607 487
e-mail: specjal@specjal.com.pl
www.specjal.com.pl

Copyright © 2013 - Pracawspecjal.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone